HOTEL HELUAN

Heluan je 3 hvězdičkový garni hotel, nabízející bezkontaktní check- in a je situován v centru lázeňského území Karlových Varů. Nachází se přímo naproti Zámecké kolonádě a asi 100m od Vřídelní kolonády a Tržní kolonády.

 

Goethova vyhlídková věž je 5 min. jízdy autem od hotelu, zatímco Mlýnská kolonáda je vzdálená pouze 12 min. chůze. Nedaleko hotelu Heluan se nachází Městské divadlo a lanovka, která Vás doveze přímo k nejvyšší vyhlídkové věži Diana.

Hotel Heluan nabízí ubytování v prostorných, příjemně zařízených a konfortních pokojích s vyzdobenými stucco stropy v kombinaci s masivními rámy oken i dveří.  Ve všech pokojích je k dispozici mini. lednička, káva, čaj, psací stůl, smart Tv a Wi-Fi připojení.  Koupelny jsou vybavené ručníky, vysoušeči vlasů a kosmetickýmí přípravky. Pokoje umístěné v přední části hotelu nabízí nádherný výhled na naše lázeňské město.

 

Hotelová restaurace poskytuje kontinentální styl teplé i studené snídaně formou švédských stolů.Jedním z unikátních a nostalgických rysů našeho hotelu je malý, ale plně funkční výtah.